Авто з США в Україні

Авто з США в Україні – ніхто не сперечатиметься, що, на сьогоднішній день, автомобіль – це обов’язковий атрибут кожної сім’ї. Нічого практичніше даного засобу пересування немає, і кожен другий не може уявити своє життя без нього. Автомобільний ринок кишить різноманітними варіантами і пропозиціями, але нічого не замінить якість авто з США. Вони давно набрали популярність завдяки своїм перевагам і цінуються справжніми автолюбителями. У цьому випадку покупка авто з США в Україні – найбільш вірне рішення.

 

Америка переповнена якісними і гідними автомобілями. Що ж вплинуло на такий розвиток автомобільного ринку США? Наприклад, слабо розвинена транспортна зв’язка за межами великих міст. Якщо в мегаполісах велика кількість громадських транспортних засобів – це звична справа, то в більш дрібних містах це розвинене набагато гірше. Саме завдяки практичності в пересуванні більшість американців вважають за краще особистий автомобіль. Також, на появу безлічі якісних машин і доріг для їх пересування, вплинула малорозвинена залізнична інфраструктура Америки. Жителі США звикли їздити по штатам на улюблених авто, адже впевнені в надійності свого транспорту.

Авто з США в Україні

В наш час, володіти авто з США в Україні – це володіти якістю і надійністю. У Вас є маса варіантів для покупки машини: поїхати на авторинок, заглянути в автомобільний салон, замовити з інтернету. Але чи гарантують ці варіанти комфорт і безпеку транспорту? Купівля авто з США – ось правильне рішення. Витратьте свої кошти і час на придбання першокласного автомобіля, який прослужить Вам довгі роки.

Доставка авто з США в Україну

Вартість доставки авто з США в Україну залежить від наступних факторів:

– Тип машини. Від габаритів транспортного засобу безпосередньо залежить місце в контейнері, яке воно займе. Отже, доставка авто з США в Україну невеликого розміру буде коштувати значно менше доставки пікапа.

– Обов’язково враховується штат Америки, з якого був куплений автомобіль. Адже чим ближче місцезнаходження машини до портів Східного узбережжя США – тим нижче тарифи.

– Від того, в який порт здійснюється перевезення. Доставка авто з США в Україну можлива в порти Одеси, Южного та Іллічівська.

Доставити авто з США в Україну орієнтовно займає 40-60 календарних днів. Звернувшись за допомогою в Cargohub, ми дамо Вам докладну консультацію і відповімо на будь-яке питання. Ми купимо авто на аукціоні, проведемо його митне оформлення, прорахуємо повну вартість доставки авто з США в Україну. А також виконаємо свою роботу якісно і оперативно.

Компанія Cargohub – доставка авто з США в Україну від досвідченої команди

растаможка авто из сша в украине
авто из сша в украине

Розмитнення авто з США в Україні

Розмитнення авто в Одесі: нові базові ставки!

– 50 євро для бензинових двигунів об’ємом до 3000 см3
– 100 євро для бензинових двигунів об’ємом понад 3000 см3
– 75 євро для дизельних двигунів об’ємом до 3500 см3
– 150 євро для дизельних двигунів об’ємом понад 3500 см3

До базових ставок додається коефіцієнт віку транспорту і коефіцієнт обсягу двигуна.

Коефіцієнт віку дорівнює кількості років автомобіля. У цьому полягає перевага для покупців новіших авто. При віці авто в 1 рік – коефіцієнт дорівнює 1, при віці в 10 років – 10. При цьому розмитнення авто в Одесі буде значно дешевше!

Розмитнення електромобілів в Одесі ніяких змін не відбулося. Все так же скасовані сплати ПДВ і акцизів до 31.12.2022.

Ставка податку для гібридних авто – 100 євро за 1 одиницю транспортного засобу.

Розмитнення авто з США в Україні

Не варто забувати про збір до Пенсійного фонду, розмір якого коливається від 3 до 5% від вартості автомобіля. Якщо ціна авто менше або дорівнює 264 тис. Грн, то це 3%, при ціні від 264 тис. До 464 тис. Грн – оплачується 4%, а понад 464 тис. Грн – 5%.

Не маючи певних знань у сфері оформлення, розмитнення авто з США в Україні може затягнуться і Ви витратите силу-силенну часу і нервів на цей довгий процес. Компанія Carhohub готова надати якісне розмитнення авто з США в Україні.

ЧОМУ ВИГІДНО ПРИДБАТИ АВТО ІЗ США?

Toyota Camry

авто из сша в украине

Купити і доставити авто з США в Україну

Вартість: 15000$

*ціна вказана з урахуванням комісії аукціону, доставки в порт навантаження і митного оформлення, доставки авто в контейнері морем, вивантаження та експедирування контейнера в порту доставки, а також розмитнення авто “під ключ”

Купити авто в Україні

Вартість: 20000$

VW Jetta

авто из сша в украине

Купити і доставити авто з США в Україну

Вартість: 10000$

*ціна вказана з урахуванням комісії аукціону, доставки в порт навантаження і митного оформлення, доставки авто в контейнері морем, вивантаження та експедирування контейнера в порту доставки, а також розмитнення авто “під ключ”

Купити авто в Україні

Вартість: 14000$

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМОВЛЕННЯ І ДОСТАВКА АВТО З США?

1. ВИКУП АВТО В США

– Ви звертаєтеся до нас за викупом і доставкою авто з США в Україну

– Ми обговорюємо ваші уподобання у виборі автомобіля

– Ми робимо підбірку відповідних за вашим критеріям авто з США, і ви отримуєте 5-10 варіантів авто з фотографіями і описом

– Визначається остаточний вибір авто, за який ми і будемо боротися для Вас на аукціоні

– Відбувається укладання договору на покупку авто і Ви вносите аванс за договором в розмірі 1000 $

– Ми викуповуємо авто на аукціоні в США

Після викупу авто з аукціону Ви оплачуєте:

1. Ціну авто по лоту

2. Вартість доставки до Одеси (вартість доставки від 800 до 1300 доларів в залежності від місця покупки і порту відвантаження в США, термін доставки 1-1,5 місяці)

3. Послуги з викупу авто в США (500 $)

4. Комісію банку за переказ в США 1,8% від вартості авто, доставки і послуги викупу +110 $ SWIFT

 

2. ДОСТАВКА АВТО З США В УКРАЇНУ

– Ми оформляємо експортні документи на автомобіль в США і відправляємо в контейнері авто з США в Україну

 

3. ЕКСПЕДИЦІЯ КОНТЕЙНЕРА, ЩО ПРИБУВ ДО  ОДЕСИ

– Вивантаження контейнера з борту судна

– Вивантаження автомобіля з контейнера

– Оформлення портових документів

– Розміщення авто на стоянці в порту

В цей час ви з нашою допомогою оплачуєте всі митні платежі

 

4. РОЗМИТНЕННЯ АВТО ІЗ США В УКРАЇНІ

– Необхідні процедури по послугах митного брокера

– Цінова експертиза

– Оформлення попереднього сертифіката

– Розміщення авто на стоянці в порту

– Перегон або вивезення автомобіля з порту

 

5. ПЕРЕДАЧА АВТОМОБІЛЯ КЛІЄНТУ

*Якщо автомобіль пошкоджений і не може виїхати з території порту своїм ходом, крім послуг евакуатора, потрібно оплатити роботу інфраструктури порту

Авто з США в Україні

Ми займаємося постачанням різних видів транспорту, таких як автомобілі, катери і мотоцикли, доставляючи її з Америки в Україну. Завдяки договорам з перевізниками безпосередньо, наша компанія, підбираючи найбільш підходящі умови для клієнта, виконує свої зобов’язання максимально швидко і якісно.

Доставка авто з США в Україну здійснюється морським транспортом.

Доставка авто з США в Україну

1 серпня 2016 року було прийнято закон про зменшення акцизу на підтримані авто. Даний закон поширюється на б / у автомобілі, випущені після 1 січня 2010 року. Завдяки йому, економія на покупці автомобіля становитиме від 2000 $, в залежності від ціни і обсягу двигуна.

З усіх питань щодо доставки авто з США в Україну телефонуйте за номерами:

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84