Доставка авто з США в Україну

Доставка авто з США в Україну – вельми актуальне питання в наш час. А найбільш поширений спосіб продажу вживаних авто з США – це аукціони. Там продаються абсолютно різні транспортні засоби: різні марки, стану авто, року виробництва і так далі. Деякі продають автомобілі в ідеальному стані, деякі після серйозних пошкоджень. Але це не змінює того, що доставка авто з США в Україну – це вигідно!

Компанія Cargohub допоможе розібратися у всіх деталях покупки, викупити авто з аукціону і доставити авто з США в Україну на вищому рівні. Також наші співробітники мають великий досвід роботи в даній сфері і доставка авто з США в Україну – звичайна справа. І ми давно співпрацюємо з американським авторинком.

Доставка авто з США в Україну

Найчастіше наші клієнти купують авто з невеликими ушкодженнями, адже вартість таких авто в США дійсно смішна. Саме трохи вдарений автомобіль може коштувати в два, а то і в три рази дешевше точно такого, тільки цілого. При покупці пошкодженого авто важливо знати, які саме пошкодження були у машини. Тільки тоді можна підібрати дійсно хороший і недорогий варіант авто з невеликими ушкодженнями по хорошій вартості. Також пошкоджений автомобіль буде набагато дешевше при розмитненні, адже його оціночна вартість в 2-3 рази дешевше. Підбір автомобіля і доставка авто з США в Україну ми повністю беремо на себе. З огляду на все подробиці ушкоджень, ми підберемо найкращі варіанти з мінімальними вкладеннями в ремонт.

Доставка авто з США в Україну 

Вартість доставки авто з США в Україну залежить від наступних факторів:

– Тип машини. Від габаритів транспортного засобу безпосередньо залежить місце в контейнері, яке воно займе. Отже, доставка авто з США в Україну невеликого розміру буде коштувати значно менше доставки пікапа.

– Обов’язково враховується штат Америки, з якого був куплений автомобіль. Адже чим ближче місцезнаходження машини до портів Східного узбережжя США – тим нижче тарифи.

– Від того, в який порт здійснюється перевезення. Доставка авто з США в Україну можлива в порти Одеси, Южного та Іллічівська.

растаможка авто из сша в украине
авто из сша в украине

авто из сша в украинеДОСТУПНІ ЦІНИ

Доставка авто з США в Україну допоможе зекономити до 40% від його вартості в Україні

авто из сша в украинеОПЕРАТИВНІСТЬ І ЯКІСТЬ

Максимально вигідна і економічна доставка авто з США в Україну – від 6 тижнів!

авто из сша в украинеБЕЗПЕКА

Ми гарантуємо, що доставка авто з США в Україну буде безпечною, в призначений термін і без переплат

Доставка авто з США в Україну

У купівлі авто з Америки вже немає нічого дивного, адже в наш час це вигідне вкладення, яке допоможе заощадити і порадує своєю якістю. Купівля і доставка авто з США в Україну може займати якийсь час і складається з декількох етапів:

 

1. ВИКУП АВТО В США

– Ви звертаєтеся до нас за викупом і доставкою авто з США в Україну

– Ми обговорюємо ваші уподобання у виборі автомобіля

– Ми робимо підбірку відповідних за вашим критеріям авто, і ви отримуєте 5-10 варіантів авто з фотографіями і описом

– Визначається остаточний вибір авто в США, за який ми і будемо боротися для Вас на аукціоні

– Відбувається укладання договору на покупку авто і Ви вносите аванс за договором в розмірі 1000 $

– Ми викуповуємо авто на аукціоні в США

 

Після викупу авто з аукціону Ви оплачуєте:

1. Ціну авто по лоту

2. Вартість доставки до Одеси (вартість доставки від 800 до 1300 доларів в залежності від місця покупки і порту відвантаження в США, термін доставки 1-1,5 місяці)

3. Послуги з викупу авто в США (500 $)

4. Комісію банку за переказ в США 1,8% від вартості авто, доставки і послуги викупу +110 $ SWIFT

 

2. ДОСТАВКА АВТО ІЗ США В УКРАЇНІ
– Ми оформляємо всі необхідні експортні документи на автомобіль в США і відправляємо його в контейнері в Одесу

 

3. ЕКСПЕДИЦІЯ КОНТЕЙНЕРА

– Вивантаження контейнера з борту судна

– Вивантаження автомобіля з контейнера

– Оформлення портових документів

– Розміщення авто на стоянці в порту

 

4. РОЗМИТНЕННЯ АВТО 

– Ми проводимо всі необхідні процедури по послугах митного брокера

– Ми організовуємо оформлення попереднього сертифіката Євро-5

– Відбувається перегін або вивезення автомобіля з порту

 

5. ПЕРЕДАЧА АВТОМОБІЛЯ КЛІЄНТУ

Доставка авто з США в Україну 

Даний процес вимагає не тільки часу, коштів, а й спеціальних знань і навичок. Вони допоможуть якісно організувати доставку авто з Америки в Україну. Наші фахівці володіють необхідними навичками та досвідом роботи в даній сфері. Тому ми з радістю допоможемо Вам у цій непростій задачі. Компанія Cargohub допоможе Вам зробити покупку транспорту з Америки і виконає доставку авто з США в Україну морем на вищому рівні. Доставка авто з США в Україну – заощаджуйте на покупці авто!

Привезені з Америки авто

Доставка авто з США в Україну

Ми займаємося постачанням різних видів транспорту, таких як автомобілі, катери і мотоцикли, доставляючи їх з Америки в Україну. Завдяки договорам з перевізниками безпосередньо, наша компанія, підбираючи найбільш підходящі умови для клієнта, виконує свої зобов’язання максимально швидко і якісно.

Доставка авто з США в Україну здійснюється морським транспортом.

 

Доставити авто з США в Україну

1 серпня 2016 року було прийнято закон про зменшення акцизу на підтримані авто. Даний закон поширюється на б / у автомобілі, випущені після 1 січня 2010 року. Завдяки чому покупка і доставка авто з США в Україну стала набагато дешевше. Економія становить до 40%, в залежності від ціни і обсягу двигуна.

 

Якщо Вас цікавить доставка авто з США в Україну телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84