Купити авто з США в Україні

Купити авто з США в Україні – це просто! Давайте розглянемо переваги і недоліки такого рішення, як покупка авто з США в Україні, щоб розібратися у всіх нюансах. До мінусів такої покупки можна віднести незручність зазначеного пробігу в милях і температурної шкали в Цельсіях. Але порахувавши переваги, дані мінуси відходять далеко на другий план, адже покупка авто з США в Україні вже давно перестала бути чимось складним і недосяжним!

 

Переваги покупки авто з США в Україні:

– Високоякісні. Американці мають високі вимоги до якості і надійності випускається ними товару. Авто – не виняток, саме тому вони постійно розвивають свій авторинок і стають кращими.

 

– Прекрасний стан авто. Жителі США дуже серйозно ставляться до стану своїх машин, так що завдяки постійним техогляд і високій якості доріг Америки вони знаходяться у відмінному стані перед продажем.

 

– Широкий вибір моделей. США виробляє велику кількість різних моделей машин через величезного попиту на них.

 

– Укомплектованість. Американські автомобілі максимально укомплектовані заради зручності експлуатації їх власниками.

 

– Вся інформація по автомобілю. Кожне авто з США має свою історію, яка зберігається в спеціальних базах даних. Завдяки їм, можна дізнатися все, що Вас цікавить: кількість власників, аварій, оглядів і так далі.

 

– Простота покупки. Зараз, покупка авто з США в Україні – це не щось нереальне. Це звичайне явище, яке вимагає лише вибору авто і звернення до компанії Cargohub.

 

– Доступна вартість. Неспроста покупка авто з США в Україні настільки поширена, адже за тарифами ця операція цілком доступна. На нові автомобілі, виробники намагаються не завищувати вартість, щоб зберегти попит і рівень продажів. З б/у машинами ще простіше, адже завдяки закону про зниження акцизного збору, ціна на б / у кошти стала набагато нижче.

 

Купити авто з США в Україні 

Компанія Cargohub готова надати послуги з купівлі і доставці авто з США в Україну. Наша компанія має багаторічний досвід в даній сфері і виконає доставку швидко і якісно. Ми допоможемо Вам у виборі авто, візьмемо на себе повне оформлення документації і доставимо машину прямо до Вашого дому.

 

Купівля авто з США в Україні – це просто, вибирайте професіоналів компанії Cargohub!

покупка авто из США в украине

Купівля авто з США в Україні

 

Якщо Ви хочете купити авто з США в Україні, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом