Доставка вантажу з Росії в Україну

Доставка вантажу з Росії в Україну – одне з найбільш популярних транспортувань, яка відрізняється короткими термінами, приємною ціновою політикою і можливістю вибрати будь-який зручний спосіб доставки для клієнта, а також будь-яке місце доставки.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub пропонує послуги доставки вантажу з Росії в будь-яку точку України. Ми приймаємо замовлення на доставку різних товарів, не заборонених законодавством нашої держави, незалежно від габаритів, видів. До використання доступні як великовагові фури для транспортування великих партій, так і складка збірних вантажів для економії часу і коштів.

 

Доставка вантажу з Росії в Україну

Фахівці компанії Cargohub допоможуть підібрати найбільш підходящий транспорт для доставки вантажу з Росії в Україну, спільно з Вами прорахують вигідний маршрут і виконають замовлення на вищому рівні. Доставка вантажу з Росії в Україну становить приблизно 10 календарних днів з моменту завантаження вантажу. Всі терміни обговорюються з нашими клієнтами під час укладання договору.

У наш спектр послуг також входить складування, повне документальне оформлення, перетарка, навантаження/вивантаження, доставка декількома видами транспорту, якщо це необхідно. Є можливість замовити як одноразову доставку, так і доставку вантажу з Росії в Україну на постійній основі.

Вартість роботи залежить від обраного транспорту, обсягу і типу товару, відстані між точками А і Б, після чого прораховується нашими співробітниками і обговорюється з клієнтом.

 

Доставка вантажу з Росії в Україну

Чому компанія Cargohub – це те, що Вам потрібно, якщо Вас цікавить доставка вантажу з Росії в Україну?

– Серйозна команда з великим досвідом роботи, яка не упустить жодного нюансу і надасть якісний сервіс;

– Повна відповідальність за цілісність і збереження вантажу товару;

– Настільки швидкі терміни доставки, наскільки це можливо;

– Ціна послуг, яка Вас приємно здивує;

– Співпраця з усіма регіонами;

– Наявність широкого спектра послуг.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – довірте доставку вантажів з Росії в Україну професіоналам!

Доставка вантажу з Росії в Україну

 

Якщо Вас цікавить доставка вантажу з Росії в Україну, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом