Кабінет Міністрів України прийняв постанову про створення Морської адміністрації

17 січня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про створення Морської адміністрації на території України. Як заявив на своїй сторінці в Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, Морська адміністрація почне роботу з 1 серпня 2018 року.

“Морська галузь нарешті отримає центральний орган виконавчої влади, який отримала авіація, дорожники і незабаром отримають залізничники. Координація роботи 13 морських портів, безпеку судноплавства, міжнародне співробітництво повинно виходити з єдиного центру, який займається виключно морською тематикою. “- написав Володимир Омелян

Також, він додав, що діяльність Морської адміністрації буде курируватися безпосередньо міністром інфраструктури. Дмитро Петренко, нинішній заступник керівника Держслужби з безпеки на транспорті, призначений заступником керівника і тимчасово виконує обов’язки керівника на час його створення.

“Морська адміністрація функціонує в абсолютній більшості морських держав світу. Важливо, що тепер Україна в клубі морських держав на відповідному офіційному рівні. “- заявив міністр.