Перевалка шроту в Одесі

Перевалка шроту в Одесі від транспортно-експедиторського холдингу Cargohub – ряд незаперечних переваг. В арсеналі є спеціальне обладнання і добре навчений персонал, що дозволяє нам надавати широкий спектр послуг в даній сфері. Наша команда має багаторічний досвід в цій області і забезпечить якісну перевалку шроту в Одесі за прийнятні терміни.

Наша компанія співпрацює з портами Одеси, Южного і Чорноморська і готова забезпечити як повний комплекс послуг з перевалки шроту в Одесі, так і частковий сервіс.

 

Перевалка шроту в Одесі

У нашу сферу діяльності входить:
– Прийом шроту
– Навантажувально-розвантажувальні роботи
– Оформлення всіх необхідних сертифікатів і дозволів
– Зберігання і накопичення на складах
– Мешкування шроту
– Перевалка з одного транспорту на інший
– Прийом, заповнення та навантаження контейнерів
– Внутрипортове експедирування

І безліч інших послуг, які ми можемо надати при необхідності.

 

Перевалка шроту в Одесі

Шрот є цінним високопротеїновим кормовим продуктом. Найбільш популярними видами шроту є:

– Соєвий шрот. Річне виробництво соєвого шроту в світі складає 130 мільйонів тонн, що робить його найбільш поширеним видом шроту. Америка є головним виробником соєвого шроту і виробляє третину світового виробництва. Але при цьому, велика частина продукції виготовляється на власні потреби США. Аргентина і Бразилія виробляють 3/4 світового обсягу соєвого шроту, і в більшій мірі відправляють його на експорт. Головні закупівельники – Євросоюз і Азія.

– Ріпаковий шрот. Практично 7 мільйонів тонн ріпакової шроту проводиться в Китаї за рік, при світовому виробництві в 20 мільйонів. Велика частина товару залишається в країні і лише 200 тисяч тонн вивозяться на продаж. На другому місці з виробництва знаходиться Німеччина, при виготовленні близько 35% світового експорту. У трійку також входить Канада з 20% вироблення. Основними закупщиками ріпакового шроту є Індія, США, Німеччина і Китай.

– Соняшниковий шрот. Більше 9 мільйонів тонн соняшникового шроту проводиться в світі щорічно. Найбільшими країнами-виробниками є Росія, Аргентина і Україна, на дані держави припадає 40% усього світового обсягу. Найбільший експортер – це Аргентина, яка відправляє близько 90% виробленого шроту на продаж.

 

Перевалка шроту в Одесі

Cargohub – фахівці своєї діяльності, і ми з радістю забезпечимо для Вас надійну і якісну перевалку шроту в Одесі!

Перевалка шроту в Одесі

 

Якщо Вас цікавить перевалка шроту в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом