Перетарка контейнерів в Одесі

Перетарка контейнерів в Одесі є частиною крос-докінгу, що означає сукупність процесів прийому, перетарки, відвантаження товарів без тривалого зберігання на складі. Всі етапи перевантаження, експедирування і транспортування вантажів ідеально стикуються за часом.

“Пряме” перевантаження вважається найбільш популярним, оскільки товар транспортується з одного транспортного засобу на інший, іноді включаючи одночасне перетарювання і перекомплектацію, а також інші вантажні операції. На це йде мінімальна кількість часу і вантаж при цьому досить швидко доставляється в пункт призначення.

 

Перетарка контейнерів в Одесі 

Дані операції широко поширилися по всьому світу через активного розвитку мережевої торгівлі. Час в даній галузі дуже цінно, а крос-докінг створений для максимально оперативної перевантаження товарів, перетарки контейнерів і їх доставки клієнту.

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub посприяє якісній і швидкій перетарці контейнерів в Одеському порту, Южному і Іллічівському. Наша команда має численний досвід і впорається з перетаркою контейнерів будь-якої складності.

 

Перетарка контейнерів в Одесі

Крос-докінг застосовується в залежності від транспортних ситуацій, таких як: пряме перевантаження вантажів з транспорту в місце призначення, комплектація в набори з різних місць відвантаження, перетарювання контейнерів з його доставкою, пряме перевантаження товару з фури в інші транспортні засоби та інші.

Перевантаження вантажів за технологією крос-докінгу проводиться в прискореному темпі, включаючи всі умови замовлення. Кожен момент перетарки обдумується заздалегідь, щоб не втрачати ні секунди часу і виконати доручення на вищому рівні.

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – перетарка контейнерів в Одесі від професіоналів!

Перетарка контейнерів в Одесі

 

Якщо Вас цікавить перетарка контейнерів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом