Транспортно-експедиторські послуги в Одесі

логистические услуги в одессе

Контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення

Контейнерні автоперевезення

Контейнерні залізничні перевезення

Збірні грузи (LCL)

З кожним роком ринок транспортно-експедиторських послуг на території України набирає свої оберти, стрімко розвиваючись в кожному куточку країни. Але, особливе місце, логістика займає в таких містах як Одеса, Чорноморськ і Південний. Саме тут зосереджений центр транспортно-експедиторських і логістичних послуг України для максимально швидких і якісних перевезень будь-яким зручним способом.

 

Високоякісні транспортно-експедиторські послуги в Одесі – це індивідуальний підхід до клієнтів, підбір максимально оперативних і найменш витратних способом перевезення для Вас. Ми готові надати транспортно-експедиторські послуги в Одесі найефективнішими видами транспорту, як: вантажні автомобілі, повітряний, водний і залізничний транспорт.

 

Наша компанія пропонує скористатися як разовими пропозиціями послуг, так і комплексними, в залежності від Ваших цілей і намірів.

 

Оформлення необхідних документів, вибір найбільш оптимального виду транспорту, перевезення вантажу з будь-якої точки світу, його зберігання і обробка – заощаджуйте свій час і довірте це Cargohub!