Авіафрахт в Одесі

Авіафрахт в Одесі – найшвидший спосіб доставки вантажу в наш час. Він використовується для термінових перевезень, а також для доставки малогабаритного вантажу. Це найдорожчий вид перевезення в порівнянні з іншими транспортними засобами, а й найшвидший. Авіафрахт здійснюється з будь-якого куточка світу, а з огляду на те, що аеропорти є скрізь, доставляється він максимально близько до складів замовника.

Повітряним транспортом перевозяться товари, які не перевищують висоту 150 см. Крім того, заборонений авіафрахт рідких, сипучих і вибухонебезпечних об’єктів. Це найбезпечніший спосіб доставки, цим він і підкуповує більшість клієнтів. За допомогою авіафрахту перевозяться невеликі за розміром товари, такі як: одяг, побутова техніка і так далі.

 

Авіафрахт в Одесі

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub надає авіафрахт в Одесі вагою від 100 кг. Маючи великий досвід роботи в даній сфері діяльності, ми співпрацюємо з такими державами, як: Китай, США, Туреччина, Японія, Камбоджі і багатьма іншими. Наші фахівці виконають якісний і оперативний авіафрахт в Одесі, підбираючи найбільш вигідну схему маршруту для наших замовників. Співробітники підготують Ваш вантаж до відправлення, оформлять його належним чином, забезпечать швидке і надійне перевезення, а також доставлять вантаж за принципом “door to door” (від дверей до дверей).

Ми – професіонали своєї справи, і зробимо все, щоб Ви захотіли звертатися до послуг транспортно-експедиторської компанії Cargohub знову і знову!

авиафрахт в одессе

Авіафрахт в Одесі

 

Якщо Вас цікавить авіафрахт в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом