Доставка вантажу з Китаю в Одесу

Доставка вантажу з Китаю в Одесу завжди відрізнялася своєю актуальністю і частотою, адже цей тип доставки має безліч переваг перед іншими. Затребуваність даної послуги пояснюється величезною кількістю товарів з Китаю, який закуповується і перепродається на території нашої країни. І з кожним роком все більше людей потребують якісної і оперативної доставки з КНР, яку Вам може надати транспортно-експедиторська компанія Cargohub.

 

Доставка вантажу з Китаю в Одесу

Наша компанія пропонує професійні послуги з доставки вантажу з Китаю в Одесу з найвигіднішими умовами для Вас. У нас в наявності є контейнери різних обсягів, завдяки чому ми працюємо з різними габаритами і типами вантажів. Фахівцями Cargohub заздалегідь продумуються найбільш зручні маршрути морського перевезення, заощаджуючи Ваш час і кошти. Середні терміни доставки складають приблизно місяць з дня відвантаження товару. В наш сервіс входить повне оформлення вантажу, що перевозиться, погрузка, транспортування, складські послуги, консолідація, вивантаження в портах України і доставка в потрібну точку будь-яким наземним транспортом, якщо це необхідно, а також інші послуги.

 

Доставка вантажу з Китаю в Одесу

Чому доставка вантажу з Китаю в Одесу з Cargohub – це те, що вам потрібно?

– Ми є професіоналами в сфері логістики і відповідально ставимося до поставлених завдань. Співробітники Cargohub знають свою справу і виконують роботу на вищому рівні.

– Оперативність і якість доставки, наша мета – зберегти час своїх клієнтів і надати хороший сервіс.

– Прийнятна цінова політика. Доставка вантажів з Китаю вважається найбільш вигідною, а правильно розроблені маршрути доставки зроблять розцінки ще приємніше. Вартість доставки розраховується індивідуально і обговорюється заздалегідь.

– Безліч додаткових послуг, які будуть виконані на вимогу.

– Повний контроль за місцезнаходженням, переміщенням і станом вантажу.

– Гарантія збереження і цілісності вантажу, що перевозиться.

Доставка вантажу з Китаю в Одесу – Cargohub все зробить за Вас!

Доставка вантажу з Китаю в Одесу

 

Якщо Вас цікавить доставка вантажу з Китаю в Одесу, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом