Експедиція вантажів в Одесі

Експедиція вантажів в Одесі – важлива складова вантажних перевезень. І тільки досвідчена команда може забезпечити якісне виконання експедиторських послуг. Компанія Cargohub – фахівець з експедирування вантажів в портах Одеси, Південного та Іллічівська. Дана діяльність пов’язана з усіма внутрішньопортового процесами і полягає в грамотній організації роботи та партнерство з портами, агентами морських ліній, митницями та іншими державними службами. Перебуваючи посередником між вантажовідправником і вантажоодержувачем, експедиторські компанії діють в інтересах своїх клієнтів і забезпечують складування вантажів, їх підготовку до відправки, в залежності від типу і обсягу товару, вантажно/розвантажувальні роботи і багато іншого.

 

Експедиція вантажів в Одесі

Основний надається спектр послуг, який входить в експедирування вантажів в Одесі:

– Підготовка вантажу до перевезення;

– Завантаження / розвантаження товару;

– Зберігання на складі та зважування вантажу;

– Сплата всіх внутрішньопортових зборів, митне очищення;

– Митне оформлення та оформлення іншої необхідної документації;

– Додаткові послуги при необхідності / бажанні.

 

Якісне та швидке експедирування залежить від фахівців, що виконують його. Наша команда має великий досвід в цій сфері і надає професійне обслуговування, яке допоможе Вам заощадити і час, і кошти.

 

Знаходження вантажу в порту вимагає оплати. Тільки грамотні експедитори здатні зменшити час перебування вантажу до самого мінімуму. Повірте, що витрати на експедиторські послуги будуть набагато менше, ніж витрати, можливі при самостійному огляді товару.

 

Експедиція вантажів в Одесі

Експедиція вантажів в Одесі – одна з наших основних напрямків діяльності нашої компанії, співробітники давно знайомі зі специфікою оформлення вантажу і внутрішньопортової діяльністю, що дозволяє скоротити час підготовки вантажу до відправки і час його перебування на складі і митниці.

 

Тісно взаємодіючи з портами Одеси, Іллічівська і Южного, наша команда своєчасно виконає експедирування вантажу і забезпечить цілісність і збереження Вашого товару.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – довірте експедирування вантажу в Одесі професіоналам!

Експедиція вантажів в Одесі

 

Якщо Вас цікавить експедиція вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом