Залізничні перевезення вантажів в Одесі

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub готова надати швидку і якісну доставку вантажу залізничним транспортом. Міжнародні залізничні перевезення вантажів вважаються одним з найпоширеніших і надійних способів перевезень. Маючи безліч переваг в порівнянні з іншими видами транспорту, залізничні перевезення вантажів в Одесі займають лідерські позиції на території Європи.

 

Переваги залізничних перевезень вантажів:

– Розгалужена колійна мережа – для замовлення будь-якої складності можна підібрати максимально зручний маршрут і здійснити його;

– Місткість – залізничний транспорт здатний перевозити вантажі практично будь-якого розміру і об’єму;

– Універсальність – можливе перевезення будь-якого типу вантажу, починаючи від рідкого і закінчуючи насипним вантажем;

– Вибір потрібного вагона, який ідеально підійде саме для Вашого вантажу;

– Висока швидкість доставки – завдяки чітко вибудуваної схемою маршруту, доставка не займе багато часу;

– При організації мультимодальних (змішаних) перевезень – це ідеальний варіант.

 

Залізничні перевезення вантажів в Одесі

Для залізничних перевезення вантажів в Одесі наша компанія використовує 3 види вагонів: криті, напіввагони, а також відкриті платформи. Від використовуваного вагона залежить збереження вантажу, а його вибір залежить від типу товару та його габаритів.

 

Криті вагони перевозять хрупкі вантажі, які можуть бути пошкоджені через погодні умови, будь це сніг, дощ або сонце. До таких можна віднести продукції харчової промисловості, легкої промисловості і т.д.

 

Піввагони і платформи перевозять товари, незалежні від метеоумов, наприклад будматеріали, вугілля, металопрокат. Платформи відмінно підійдуть для доставки спецтехніки, авто, але їх головне призначення – контейнерна доставка. Ми надамо найбільш підходящий вагон для Вашого вантажу, з урахуванням всіх його особливостей.

 

Залізничні перевезення вантажів в Одесі

Наші фахівці пропонують широкий спектр послуг, що включає в себе: якісні залізничні перевезення вантажів в Одесі, консультацію з усіх питань, підготовку необхідної документації, страхування вантажу, навантаження / вивантаження вантажу та багато іншого. Перевезення здійснюються рухливими складами і контейнерами по всій території України і Європи.

 

Наша компанія має великий досвід роботи з багатьма країнами Європи, що виділяє нас серед конкурентів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє вибудувати найбільш ефективний маршрут залізничних перевезень в Одесі, який заощадить Ваш час і кошти. Ціна послуг розраховується і обговорюється заздалегідь, а її доступність Вас приємно здивує.

 

Залізничні перевезення вантажів в Одесі з транспортно-експедиторською компанією Cargohub – це вибір надійності і якості. Зробіть правильний вибір!

Залізничні перевезення вантажів в Одесі

 

Якщо Вас цікавлять залізничні перевезення вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом