Замовлення і доставка товарів в Україну

Покупки в інтернеті набирають істотні обороти в наш час. Всі ми прагнемо мати найкращі товари, незалежно від того, що це: одяг, техніка, запчастини або що-небудь інше.

 

Придбання і доставка товарів з усього світу ще ніколи не було таким простим. Завдяки сьогоднішнім технологіям, Ви маєте можливість здійснювати фірмові покупки з інтернету не виходячи з власної квартири! Наші онлайн-консультанти допоможуть Вам у виборі товару і обговорять всі деталі доставки.

 

Про купівлю товарів з усього світу тепер не потрібно мріяти, тепер необхідно здійснювати! Забудьте про тривале очікування появи новинок тих чи інших брендів в магазинах України. Ми оформимо всі необхідні документи для перевезення, здійснимо швидку покупку і доставку товарів з усього світу і привеземо їх прямо до Вашого дому.

 

Замовлення і доставка товарів в Україну

Ви маєте всього 2 варіанти доставки:

1. Самостійна доставка. При виборі саме цього способу, Ви підписуєтеся на зіткнення з величезною купою питань: митний контроль, деливери-сервіс, вічне відстеження місцезнаходження і багато іншого. А головним недоліком є ​​невпевненість в тому, що довгоочікувана покупка все-таки потрапить в Ваші руки;

2. Доставка товарів в Україну завдяки компанії Cargohub, який забезпечить гарантію і надійність транспортування, а так само її оперативність.

 

Довіртеся справжнім професіоналам, які мають великий досвід в перевезеннях з США, Китаю, Японії, Європи та ін. Ми здійснюємо їх авіаційним або морським транспортом, в залежності від терміновості замовлення. Цілодобовий онлайн моніторинг товару дасть можливість простежити за його пересуванням і місцезнаходженням.

 

Купівля і доставка товарів в Україну – Вас здивують приємні тарифи на наші послуги, безпроблемне рішення митних питань, високоякісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Замовлення і доставка товарів в Україну

 

Якщо Вас цікавить замовлення і доставка товарів в Україну, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом