Контейнерні автоперевезення в Одесі

В наш час, контейнерні перевезення в Одесі – це зручний і поширений спосіб доставки вантажів. Найбільшим плюсом цього роду доставки є можливість перевезення контейнерів будь-яким видом транспорту: автотранспортом, морським, залізничним, а також повітряним.

Контейнерні автоперевезення в Одесі користуються популярністю завдяки своїй доступності та маневреності. Маючи в розпорядженні великий автопарк, ми доставимо вантаж “door to door” (від дверей до дверей) надійно і оперативно.

Величезний досвід нашої компанії в контейнерних автоперевезеннях дозволяє чітко вибудовувати найвигідніші маршрути для наших клієнтів. А умілі водії, в свою чергу, доставлять вантаж будь-якого виду в цілісності. Контейнерні автоперевезення в Одесі і безпеку їх доставки забезпечують автомобілі високої якості, мають відмінний технічний стан. Завдяки всьому цьому, транспортно-експедиторська компанія Cargohub займає одне з провідних місць по контейнерним автоперевезеням в Україні, відрізняючись професіоналізмом співробітників в даній сфері, високою швидкістю доставки і збереженням довіреного нам вантажу.

 

Контейнерні автоперевезення в Одесі

Наша компанія також готова надати послуги, пов’язані з оформленням всієї необхідної документації для в’їзду в порт і вивезення вантажу з нього своїм автотранспортом.

 

Контейнерні автоперевезення в Одесі, від фахівців транспортно-експедиторської компанії Cargohub, мають кілька основних правил:

– Спеціальний вид автотранспорту, необхідний для перевезень різних типів і габаритів вантажу;

– Потрібна кількість і правильне розташування фітингів, завдяки яким контейнер прикріплюється до автотранспорту;

– Законодавчі і обмежувальні вимоги по вантажопідйомності;

– Дотримання обмежень по навантаженню на вісь автотранспорту;

– Вимоги з перевезення небезпечних вантажів;

– Вимоги з перевезення негабаритних вантажів;

– Вимоги по підтримці потрібної температури і особливого стану вантажу.

 

Контейнерні автоперевезення в Одесі від транспортно-експедиторської компанії Cargohub – це надійність, швидкість і якість.

контейнерные автоперевозки в одессе

Контейнерні автоперевезення в Одесі

 

Якщо Вас цікавлять контейнерні автоперевезення вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом