Контейнерні перевезення в Одесі 

Контейнерні перевезення в Одесі давно займають особливе місце в сфері логістики нашого регіону. Це дуже надійний метод доставки, подкупающий своєю доступністю і безпекою. При доставці контейнером, товар міцно фіксується в ньому і опечатується, при цьому вантажно-розвантажувальні роботи не займають багато часу. Ще однією перевагою контейнерних перевезень в Одесі є можливість виконання мультимодальних перевезень, перевантажуючи контейнер з одного транспортного засобу на інший.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub надає послуги контейнерних перевезень в Одесі. Наша досвідчена команда забезпечить дбайливе контейнерне перевезення будь-яких типів і обсягів вантажу в найкоротші терміни. Гарантуючи унікальний підхід, наші фахівці розробляють найвигідніші маршрути для наших клієнтів, економлячи їх час і кошти.

 

Контейнерні перевезення в Одесі

Ми надаємо:

Контейнерні перевезення в Одесі будь-яким видом транспорту;

– 20-ти або 40-ка футові контейнери;

– LCL і FCL контейнери;

– Експедиція вантажу;

– Митне оформлення;

– Страхування грузів;

– Мультимодальні контейнерні перевезення (на декількох видах транспорту);

– Інші додаткові послуги;

 

Для забезпечення максимально якісних контейнерних перевезень в Одесі, ми використовуємо два види завантаження контейнера: LCL (Less than Container Load) і FCL (Full Container Load).

 

– LCL – це контейнерні перевезення в складі збірного контейнера. При такому способі доставки, Вам не потрібно заповнювати своїм товаром весь контейнер, і, отже, платити за нього цілком. Відправляючи вантаж невеликими партіями, оплачується лише те місце контейнера, яке він займає. Це найбільш фінансово вигідний спосіб перевезення для доставки малогабаритного вантажу.

 

– FCL – перевезення із заповненням контейнера в повній мірі. При необхідності транспортувати великі обсяги, до уваги пропонуються FLC контейнери, вся площа якого буде грамотно використана виключно для Вашого вантажу.

 

Контейнерні перевезення в Одесі

Ми беремо на себе всю відповідальність за цілісність і збереження Вашого вантажу від початку і до кінця виконання доставки. Тільки досвідчені фахівці здатні здійснити її з урахуванням всіх нюансів і деталей. Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – оперативні міжнародні контейнерні перевезення в Одесі будь-яким видом транспорту за доступною вартості!

Контейнерні перевезення в Одесі

 

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо контейнерних перевезень в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом