Митне оформлення експорту в Одесі

Митне оформлення експорту в Одесі, так само як і імпорту, вимагає особливих знань і досвіду. По суті, ці дві процедури відрізняються лише несхожим розміром мит, адже митне оформлення експорту в Одесі значно дешевше, а перелік документів практично однаковий. Будучи важливою складовою зовнішньої економіки кожної країни, експорт не обійшов стороною і Україну. З року в рік, наша країна вивозить на експорт безліч продукції і самого різного товару на понад 30 мільярдів доларів. Близько 80% українських товарів на експорт займають продукції сільськогосподарського призначення, металургії, хімічної промисловості та машинобудування. Але також експортуються меблеві вироби, іграшки, одяг і так далі.

Найбільший головний біль в експорті товару це митне оформлення експорту в Одесі, яке далеко не завжди проходить гладко і швидко, а для новачків може здатися взагалі неможливим.

Компанія Cargohub надає послуги з митного оформлення експорту в Одесі. Наші фахівці здійснять грамотний збір та оформлення переліку документів на Ваш товар, простежать за сплатою мит та проконтролюють дотримання всіх вимог законодавства.

 

Митне оформлення експорту в Одесі

Митне оформлення експорту в Одесі може проходити в будь-якому органі митниці в Україні. Починається воно з подання митної декларації та заяви про потребу оформлення. Далі потрібно акредитація на митному посту, яка є обов’язковою процедурою для всіх фізичних та юридичних осіб. Після неї починається збір всіх необхідних документів для вивозу товару.

 

Серед них: митна акредитація, податкові накладні, дані водія і перевізника, сертифікати якості, документи на покупку товару і сертифікат його походження, пакувальний лист, бланки СМР і багато іншого. Дізнатися точний перелік можна визначивши код класифікації товару за УКТ ЗЕД. Також потрібно контракт з одержувачем продукції, перевірити чи належить товар до продукції, яка потребує декларації про відповідність та чи підлягає він сертифікації УкрСЕПРО.
Після збору, правильного заповнення та подання всієї папки документів, настає момент оплати мит і зборів, які значно нижчі мит на імпорт.

 

Митне оформлення експорту в Одесі

Переклавши митне оформлення експорту в Одесі на компанію Cargohub, Ви отримаєте грамотне виконання всіх етапів процедури експортування від досвідчених фахівців. Ми оперативно здійснимо правильне митне оформлення експорту та, заощадивши Ваш час, виконаємо все в найкоротші терміни.

 

Митне оформлення експорту в Одесі – довіртеся професіоналам компанії Cargohub!

Митне оформлення експорту в Одесі

 

Якщо Вас цікавить митне оформлення експорту в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом