Митне оформлення вантажу в Одесі

Митне оформлення вантажу в Одесі – проведення певної кількості процедур на митниці для законного ввезення або вивезення товару. Для кожного виду переміщення вантажу (експорт, імпорт, транзит і так далі) призначені свої процедури по оформленню. Від знання всіх деталей і нюансів даних процедур, залежить правильність заповнення необхідної документації та успішність виконання міжнародного перевезення. Не маючи досвід в даній сфері, будь-яка помилка може понести за собою силу-силенну непередбачуваних наслідків, через які митне оформлення вантажів в Одесі може зупинитися.

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub готова надати Вам якісне митне оформлення вантажу в Одесі. Наші фахівці допоможуть уникнути затримок на митниці і виконають свою роботу грамотно і оперативно.

 

Митне оформлення вантажу в Одесі

Ми надамо наступні послуги:
– Збір та оформлення необхідних документів для митниці;
– Ліцензування, сертифікація вантажу;
– Визначення коду товару;
– Митне очищення;
– Контроль за оплатою зборів, мит, ПДВ;
– Додаткові послуги при необхідності.

 

Імпорт – митний режим, при якому в країну ввозяться іноземні товари, послуги або плоди інтелектуальної праці без наміру їх подальшого вивезення. Він регулюється національним законодавством, зокрема Митним кодексом України.

 

Для виконання правильної процедури імпорту необхідно:
– Сплатити всі необхідні збори і податки, оплата яких є обов’язковою при ввезенні на територію України;
– Підготувати ряд необхідних паперів для оформлення вантажу на митниці;
– Виконати всі етапи імпорту відповідно до законодавства держави.

 

Митне оформлення експорту в Одесі 

Експорт – це вивезення товарів, послуг і плодів інтелектуальної діяльності за територію держави, в якому вони були зроблені з метою їх продажу. Він є дуже важливою складовою міжнародних торгових відносин. З нашої країни щорічно вивозиться величезна кількість товарів, 80% яких займає: продукція металургії, машинобудування, хімічної промисловості, а так само сільськогосподарська продукція.
Фахівці компанії Cargohub розуміють всю складність процесу, а відтак митне оформлення вантажу в Одесі – тепер не проблема, ми з радістю допоможемо Вам його подолати.

 

Митне оформлення імпорту в Одесі 

Ми маємо великий досвід у всіх видах оформлення товарів і, базуючись на законодавстві і встановлених нормах України, надамо якісні послуги. Наші фахівці зроблять все для максимально оперативного проходження етапів митного оформлення вантажу, заощаджуючи при цьому Ваш дорогоцінний час. Фахівці нашої компанії не допустять помилок і затримок, а також виконає замовлення будь-якої складності.

 

Компанія Cargohub – Ви можете нам довіряти! Митне оформлення вантажів в Одесі від професіоналів.

Митне оформлення вантажу в Одесі

 

Якщо Вас цікавить митне оформлення вантажу в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом