Митне очищення вантажів в Одесі

Митне очищення вантажів в Одесі – важливий процес при перевезенні товарів через кордон або зміні митного режиму. Компанія Cargohub пропонує послуги по митному очищенню вантажів в Одесі з усіх частин світу: Європа, Америка, Азія, Африка. Наш основний напрямок – митне очищення вантажів з Китаю, яке займає у нас найкоротші терміни (5-6 днів).

 

Митне очищення вантажів в Одесі складається з:

– Консультація та повний розрахунок вартості митного оформлення нашими фахівцями;

– Оформлення необхідного пакету документів: ліцензій, сертифікатів, дозволів і різних висновків (санітарних, гігієнічних і т.д.);

– Контроль за оплатою держмита і митних зборів;

– Резервування складів для зберігання;

– Доставка вантажу клієнту на власному автотранспорті;

– Додаткові послуги при необхідності.

 

Митне очищення вантажів в Одесі

Митне очищення вантажів в Одесі найчастіше призводять до проблем, пов’язаних з наданням неповного пакета документів, або невірним їх оформленням. Компанія Cargohub допоможе Вам уникнути тривалого простою товару на кордоні, а так же зібрати і правильно заповнити потрібні документи, дотримуючись встановлених правил і термінів.

 

Ввезений вантаж на територію України може законно брати участь в економічній діяльності тільки після 5 пройдених етапів: декларування вантажу, присвоєння коду ТН ЗЕД, контроль вартості товару, оплата зборів і проходження контролю. Процес починається з повідомлення органів митниці про необхідність оформлення товару. Після чого відбувається доставка вантажу і його оформлення на склад органами контролю відповідно до законодавства України. Далі слід заповнення декларації спільно з необхідним пакетів документів, і всі заповнені документи надаються в митні органи.

 

Митне очищення вантажів в Одесі

Це далеко не швидка процедура для власників, які не знають всіх деталей оформлення, але для фахівців компанії Cargohub це звичний процес, в якому ми маємо великий досвід. Ми здійснюємо митне очищення вантажів всіх видів: небезпечні, негабаритні, рідкі, швидкопсувні і т.д. Наші співробітники несуть повну відповідальність за якісно заповнену документацію і гарантують максимально швидке митне очищення в Одесі. Ми представляємо і захищаємо інтереси клієнтів, стрімко вирішуючи всі можливі труднощі.

 

Митне очищення вантажів в Одесі з компанією Cargohub – якісно, ​​доступно і оперативно!

Митне очищення вантажів в Одесі

 

Якщо Вас цікавить митне очищення вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом