Перевезення навалювальних вантажів в Одесі

Перевезення будь-якого типу вантажу вимагає особливих знань, а також певного досвіду. До навалювальних вантажів належать сухі вантажі, що перевозяться без захисної упаковки (тари). Зазвичай, вони мають величезний тоннаж і транспортуються єдиної масою. Перевезення навалювальних вантажів в Одесі – це те, за чим можна звернутися в нашу компанію!

Ділять навалочні вантажі на такі категорії:

– Сільськогосподарські;

– Продовольчі;

– Будівельні;

– Промислові.

 

До таких вантажів можна віднести: зерно, пісок, металобрухт, вугілля, макулатуру, добрива, будматеріали і багато іншого.

 

Для перевезення навалювальних вантажів даного типу вантажу необхідні спеціальні судна під назвою балкери. Вони складаються з величезних трюмів для вантажу, які заповнюються особливими бортовими автомобілями. Балкери перевозять основну частину насипних вантажів світу і гарантують збереження Вашого товару.

 

Навалочні вантажі в Одесі 

Перевезення навалочних вантажу в Одесі – це досить складний процес, а тим більше для початківців. Необхідне чітке дотримання всіх правил перевезення і етапів вантажно-розвантажувальних робіт. Результат недотримання норм може призвести до незворотних наслідків, таким як:

– Порушення міцності балкера;

– Займання горючих об’єктів;

– Поява отруйних газів;

– Розрідження вантажу;

– Швидка корозія металу і багато іншого.

 

Перевезення навалювальних вантажів в Одесі

Для запобігання подібних неприємностей, ми радимо Вам звертатися до професіоналів – в транспортно-експедиторську компанію Cargohub! Наша команда складається з грамотних фахівців, що мають величезний досвід в перевезеннях навалочних вантажів з усього світу. Ми володіємо знаннями, завдяки яким всі наші перевезення навалювальних вантажів здійснюються на вищому рівні, а клієнти завжди залишаються задоволеними. Оперативність та надійність наших вантажоперевезень дозволяють займати провідне місце з вантажоперевезень в Україні. Наші тарифи Вас приємно здивують, а якісно виконана робота змусить повертатися до нас знову і знову.

 

Перевезення навалювальних вантажів в Одесі з транспортно-експедиторською компанією Cargohub – якість і оперативність понад усе!

перевозка навалочных грузов в одессе

Перевезення навалочних вантажів в Одесі

 

Якщо Вас цікавить перевезення навалочних вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом