Перевезення насипних і наливних вантажів в Одесі

Кожен день, тисячі суден по всьому світу здійснюють морські перевезення наливних і насипних вантажів, транспортуючи: вино, масло, нафта, кислоти і так далі. Наливні вантажі – це рідкі вантажі, що перевозяться в трюмах без використання упаковки. До них відносяться як нафтопродукти, так і харчові, хімічні, а також зріджені гази.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub пропонує послуги морського перевезення наливних і насипних вантажів в Одесі з усього світу. Наші фахівці якісно здійснять завантаження вантажу, його перевезення та вивантаження, підготують необхідну документацію і виконають транспортування відповідно до встановлених конвенцій і законів.

 

Перевезення насипних вантажів в Одесі 

Перевезення наливних і насипних вантажів в Одесі – досить складний процес, для здійснення якого необхідна спеціальна підготовка. Кожна рідина має особливі властивості з унікальними характеристиками, що відрізняються один від одного. Більшість наливних об’єктів вибухонебезпечні, вогненебезпечні і токсичні. Для виконання будь-яких дій, потрібно володіння всією інформацією про них і дотримання особливих запобіжних заходів.

 

Міжнародна конвенція по запобіганню забруднення з суден ділить наливні вантажі на 3 типи:

– Безпечні рідини (харчові продукти);

– Шкідливі речовини (хімічні продукти, гази в рідкому вигляді);

– Нафта і все нафтопродукти (в свою чергу діляться на: летючі, нелеткі, в’язкі, маловязкие, легкозаймисті і так далі).

 

 Перевезення наливних вантажів в Одесі

Перевезення наливних і насипних вантажів в Одесі відбуваються різними видами суден, але танкер – найпоширеніший з них. Низька вартість перевезення наливних вантажів танкером не відображається на його великій вантажопідйомності, адже однопалубний танкер може транспортувати близько 400 тис. т. рідких матеріалів. Він оснащений подвійними бортами і днищем для уникнення попадання речовин, що перевозяться в морську воду. Вантажна частина судна складається з відсіків, які заповнюються наливним вантажем, а відкачування відбувається за рахунок насосного відділення. Один танкер здатний перевозити відразу кілька типів рідин.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub забезпечить безпечні морські перевезення наливних і насипних вантажів в Одесі від спеціально підготовлених співробітників. Ми виконаємо замовлення строго у встановлені строки і надамо доступні тарифи за наші послуги.

 

Компанія Cargohub – перевезення наливних і насипних вантажів в Одесі від професіоналів!

Перевезення насипних і наливних вантажів в Одесі 

 

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо перевезення насипних і наливних вантажів в Одесі, телефонуйте за телефонами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом