Митне оформлення особистих речей в Одесі

Митне оформлення особистих речей в Одесі – це оформлення власного майна, що ввозиться на територію України для особистого використання. До переміщення допускаються будь-які особисті речі, не заборонені або не мають обмежень до ввезення за законодавством нашої країни. У деяких випадках, для переміщення необхідний спеціальний дозвіл державних органів.

 

Компанія Cargohub надає послуги митного оформлення особистих речей в Одесі. Ми можемо оперативно доставити Ваші особисті товари будь-яким видом транспортного засобу і виконати митне оформлення особистих речей в Одесі швидко і якісно.

 

Митне оформлення особистих речей в Одесі

При ввезенні на територію України, всі особисті об’єкти декларуються в усній або письмовій формі за бажанням або при вказівці Митного органу.

 

Для перевезення особистих речей в Україні, необхідно заявити про ввезення власного майна, вказуючи в митній декларації перелік речей і запевняючи її митною печаткою. Щоб оформити особисті речі в митниці потрібні наступні документи: український паспорт або вид на проживання, ксерокопія старого паспорта, ідентифікаційний код, перелік особистих речей в письмовому/надрукованому вигляді з наявністю Вашого підпису, митна декларація, нотаріально завірена довіреність на експедиторську або брокерську компанію, а також товарно-транспортна накладна, яка підтверджує ввезення особистого вантажу на територію України.

 

Митне оформлення особистих речей в Одесі

Фахівці компанії Cargohub нададуть Вам швидке і якісне митне оформлення особистих речей в Одесі. Для правильного заповнення митної документації вимагається досвід і певні знання, якими володіють наші співробітники. Ми несемо повну відповідальність за грамотне оформлення паперів і захищаємо інтереси наших клієнтів в екстрених ситуаціях.

 

Компанія Cargohub – оперативне і грамотне оформлення особистих речей в Одесі.

Митне оформлення особистих речей в Одесі

 

Якщо Вас цікавить митне оформлення особистих речей в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом