Перевалка зерна в Одесі

Якісна перевалка зерна в Одесі передбачає досвідчену команду, яка володіє спеціальними знаннями, навичками роботи і високим рівнем відповідальності, а також необхідне для цього обладнання і приміщення. Транспортно-експедиторська компанія Cargohub готова надати надійну перевалку зерна в Одесі. Співпрацюючи з провідними портами України, наші фахівці здійснять транзит, імпорт, а також експорт зернових культур.

 

Перевалка зерна в Одесі

Перевалка зерна в Одесі від транспортно-експедиторської компанії Cargohub включає в себе:

– Прийом зерна на терміналі і його вивантаження. Взаємодіємо з різними обсягами, починаючи від 2 тонн і закінчуючи парою мільйонів тонн.

– Ведемо строгий облік кількості, вартості, що дозволяє тримати процес під контролем.

– Складські послуги. Маючи власні склади, наша компанія пропонує накопичення і зберігання зерна в Україні з усіма необхідними умовами для його збереження.

– Митне оформлення. Ми готові забезпечити перевалку зерна в Одесі всієї необхідної документації як для транзиту, так і для імпорту з експортом.

– Упаковка зерна в мішки, або в інший пакувальний матеріал.

– Фумігація. За допомогою спеціальних препаратів, абсолютно безпечних для людського здоров’я, ми знищуємо шкідників і видаємо фумігаційний сертифікат.

– Зберігання, завантаження, розвантаження, перевезення контейнерів.

– Постійний моніторинг місцезнаходження вантажу.

 

Перевалка зерна в Одесі

Ціна даної послуги варіюється в залежності від таких факторів, як кількість партій, обсяг, періодичність їх надходження/відправлення, необхідна документація та багато іншого. Тариф буде підрахований і повідомлено до підписання договору, і в процесі роботи змінюватися не буде.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – це професіонали своєї справи, які виконають перевалку зерна в Одесі якісно і оперативно!

Перевалка зерна в Одесі

 

Якщо Вас цікавить перевалка зерна в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом