Перевезення небезпечних вантажів в Одесі

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub готова надати Вам послуги перевезення небезпечних вантажів в Одесі автомобільним транспортом. Маючи великий досвід в перевезеннях даного типу вантажів, наші фахівці знають всі нюанси підготовки необхідної документації на небезпечний вантаж, деталі самого процесу перевезення небезпечних вантажів в Одесі та зроблять свою роботу оперативно, а головне безпечно. В першу чергу, здійснення транспортування небезпечних об’єктів вимагає дотримання всіх норм Законів України, розпоряджень КМУ, наказів МВС та інших державних стандартів. Європейська угода про МДП небезпечних вантажів регулює міжнародні перевезення небезпечних вантажів в Одесі.

 

Як внутрішні, так і міжнародні перевезення небезпечних вантажів в Одесі компанією Cargohub проводяться з урахуванням всіх правил безпеки, а так само з обов’язковим ліцензуванням вантажу і отриманням допуску водія і транспорту до здійснення перевезення даного типу.

 

Небезпечні вантажі в Одесі

Для навантаження і розвантаження небезпечних вантажів потрібні спеціальні заходи безпеки та місце розташування, віддалене від житлових районів і інших будівель. Ці дії здійснються командою досвідчених працівників, які пройшли спеціальний інструктаж і знають всі нюанси своєї справи. Всі вони оснащені необхідним спорядженням і засобами індивідуального захисту від впливу небезпечного вантажу.

 

Під час перевезення небезпечних вантажів в Одесі використовуються різні види особливої тари, які максимально міцно закріплюються, запобігаючи виникненню екстрених ситуацій. До особливої тарі відносяться:

– Бочки;

– Каністри;

– Балони;

– Ящики;

– Фляги і інше.

 

Перевезення небезпечних вантажів в Одесі 

Ми підберемо найбільш вигідну і швидку схему маршруту перевезень небезпечних вантажів в Одесі, обов’язково погоджуючи її з Вами заздалегідь. А доступна ціна даної послуги в нашій компанії не зможе не здивувати.

 

Компанія Cargohub – вірний помічник для тих, хто шукає якісні та швидкі перевезення небезпечних вантажів в Одесі!

Перевезення небезпечних вантажів в Одесі 

 

Якщо Вас цікавлять перевезення небезпечних вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом