Перевезення негабаритних вантажів в Одесі

Негабаритний вантаж – це об’єкт, який має ширину більше 2,6 метрів, висоту 4 метри і довжину від 22 метрів. Даний вид вантажу повинен перевозитися відповідно до всіх нюансів правил пересування на українських дорогах. Транспортно-експедиторська компанія Cargohub пропонує послуги якісного перевезення негабаритних вантажів в Одесі. Ми дотримуємося всіх передбачених законом норм, стандартів негабаритних перевезень і доставимо Ваш вантаж в обумовлений термін за принципом “door to door” (від дверей до дверей).

 

Для виконання замовлення, фахівці компанії Cargohub готують необхідні дозволи на доставку, вибирають найбільш зручний транспортний засіб і відповідний шлях транспортування, узгоджують його з ДАІ, після чого стверджують час доставки і виконують поставлене завдання.

 

Це одна з найбільш складно здійсненних перевезень у всіх планах, і для його виконання радимо звернутися до професіоналів. Ми допоможемо заощадити Ваш час і кошти, здійснивши перевезення негабаритних вантажів в Одесі максимально швидко і доступно. Незалежно від відстані доставки, ми довеземо його в будь-який куточок України, повністю несучи відповідальність за цілісність і збереження вантажу.

 

Перевезення негабаритних вантажів в Одесі

Перевезення негабаритних вантажів в Одесі відбуваються:

– На лафетах – це причіп, з центрально розташованими осями, які в основному використовуються для перевезення авто різних категорій;

– евакуатор – спеціальна вантажна машина для доставки будь-колісної техніки;

– Вантажоперевезення тралом – найскладніша з усіх наших процедур, і в той же час найбільш ефективна для перевезення негабаритного вантажу в Одесі.

 

Для доставки вантажу тралом потрібна не тільки спеціальна техніка, але і грамотний персонал, що має досвід у таких перевезеннях. А покупка трала лише для однієї або декількох вантажоперевезень – безглузда витрата коштів. Все, що Вам потрібно – це звернутися в компанію Cargohub і отримати надійне перевезення тралом по Україні.

 

Перевезення негабаритних вантажів в Одесі

Переваги партнерства з нами:

– Справжні фахівці в сфері вантажоперевезень будь-яким способом і видом;

– Грамотне оформлення всієї необхідної документації;

– Доставка негабаритного вантажу в найкоротші терміни;

– Сучасна техніка і транспорт;

– Досвідчені водії;

– Широкий спектр послуг, що надаються;

– Доступна вартість перевезень;

– Повна відповідальність за вантаж, що перевозиться.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – швидкі і надійні перевезення негабаритних вантажів в Одесі від професіоналів!

перевозки негабаритных грузов в одессе

Перевезення негабаритних вантажів в Одесі

 

Якщо Вас цікавлять перевезення негабаритних вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом