Послуги митного брокера в Одесі

Послуги митного брокера в Одесі завжди будуть актуальні для людей, що бажають заощадити свій час і довірити питання декларування та оформленням вантажів професіоналам. Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – саме ті фахівці, які якісно нададуть послуги митного брокера в Одесі, Южному та Іллічівську. Будучи посередником між фізичними/юридичними особами і митницею, митний брокер здійснює зовнішньоекономічну діяльність і представляє інтереси своїх замовників.

Самостійне розмитнення товарів часто викликає у імпортерів або експортерів ряд труднощів, пов’язаний з правильним оформленням пакету документів, отриманням додаткових довідок і дозволів, а так само затягнутий процес взаємодії з чиновниками. Послуги митного брокера в Одесі допоможуть уникнути будь-які труднощі на митниці і максимально скоротити терміни її проходження.

 

Митний брокер в Одесі

Послуги митного брокера в Одесі включають в себе:

– Підготовка потрібної і правильної документації для імпорту або експорту;

– Декларування переміщуваних товарів;

– Отримання необхідних ліцензій, дозволів і сертифікатів у органах контролю;

– Надання вантажу в митний орган;

– Контроль за сплатою митних платежів;

– Відповідальність за збереження вантажу;

– Оперативне вирішення можливих труднощів;

– Інші додаткові послуги митного брокера в Одесі.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub налагодить всі питання в спілкуванні з контролюючими органами при зовнішньоекономічних операціях. Вартість послуг митного брокера в Одесі, які надає наша компанія, повністю окупається завдяки економії часу і коштів клієнта при виконанні брокером своїх обов’язків.

 

Послуги митного брокера в Одесі 

Ціна послуги митного брокера в Одесі залежить від таких критеріїв, як: кількість кодів товару за товарною номенклатурою, класифікація за товарною номенклатурою і частота поставок. Чим частіше Ви замовляєте брокерські послуги від Cargohub, тим нижче стає їх вартість.

Від вибору кваліфікованого митного брокера в Одесі, який має ліцензію на надання послуг та великий досвід за плечима, залежить правильність і оперативність виконання завдань.

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – митний брокер в Одесі №1, Іллічівську та Южному!

Послуги митного брокера в Одесі

 

Якщо Вас цікавлять послуги митного брокера в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом