Розмитнення авто в Одесі

Одним з ключових напрямків діяльності компанії Cargohub є розмитнення авто в Одесі з країн Європи: Німеччина, Болгарія, Польща, Австрія, Латвія, Литва, Італія, а також розмитнення авто з США, Кореї і т.д. 8 листопада 2018 року, Верховна Рада України прийняла законопроект “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів”. Даний законопроект був підписаний президентом 23 листопада 2018.

 

Розмитнення авто в Одесі: що змінилося?

Власники нерозмитнених транспортних засобів повинні зареєструвати авто в термін 180 днів. При розмитненні авто в Одесі протягом перших 90 днів з моменту прийняття закону, буде діяти 50% знижка на акциз. Дана знижка діє не тільки для людей, які вже мають іноземне авто. для тих, хто встигне придбати і ввезти транспорт на територію України протягом 90 днів.

 

Хто не зареєструє авто в установлений період (180 днів), повинен буде сплатити штраф у розмірі 8500 грн в перші півроку з моменту закінчення термінів.

 

Розмитнення авто в Одесі: нові базові ставки!

– 50 євро для бензинових двигунів об’ємом до 3000 см3
– 100 євро для бензинових двигунів об’ємом понад 3000 см3
– 75 євро для дизельних двигунів об’ємом до 3500 см3
– 150 євро для дизельних двигунів об’ємом понад 3500 см3

До базових ставок додається коефіцієнт віку транспорту і коефіцієнт обсягу двигуна.

 

Коефіцієнт віку дорівнює кількості років автомобіля. У цьому полягає перевага для покупців новіших авто. При віці авто в 1 рік – коефіцієнт дорівнює 1, при віці в 10 років – 10. При цьому розмитнення авто в Одесі буде значно дешевше!

 

Розмитнення електромобілів в Одесі 

Розмитнення електромобілів в Одесі – ніяких змін не відбулося. Все так же скасовані сплати ПДВ і акцизів до 31.12.2022.

Ставка податку для гібридних авто – 100 євро за 1 одиницю транспортного засобу.

 

Дане нововведення дуже спрощує життя покупцям автомобілів з Америки. Зараз на території нашої країни діє закон, який дає можливість придбати авто з США за пільговою ціною. Але основною умовою є екологічний стандарт Євро-5, тобто неможливість розмитнення авто до 2010 року, яка не відповідає даним стандартом. Тепер же, екологічний стандарт Євро-5 скасований і прийняте рішення досить сильно розширить список авто з США, дозволених до ввезення та оформлення на території України. Те ж саме відноситься і до європейського автомобільного ринку.

Транспортно-експедиторського холдинг Cargohub допоможе Вам здійснити якісне розмитнення авто в Одесі в установлені строки за приємною вартістю.

 

Розмитнення авто в Одесі 

Відразу при в’їзді в Україну, Вам потрібно оформити попередні документи з напрямком на митницю за місцем проживання, а також внести грошову заставу за попереднім розрахунком суми податкових платежів за авто. За місцем перебування, на автомобіль необхідно оформити сертифікат відповідності. Далі, в 10-денний термін з моменту ввезення авто, потрібно попрямувати до регіональної митниці для остаточного розмитнення авто і сплати всіх митних платежів. Завершується все тим, що машина ставиться на облік в одному з сервісних центрів МВС, Вам видають номери і український техпаспорт.

 

Розмитнення авто з Європи в Одесі 

Розмитнення авто з Європи в Одесі вимагає певного досвіду. Також Ви витратите купу коштів, часу і нервів на проведення цієї великої операції. Розмитнення авто з Європи в Одесі з компанією Cargohub гарантує швидкий процес. А також грамотне оформлення документації з мінімальними витратами для наших клієнтів.

 

Компанія Cargohub – професійна розмитнення авто в Одесі з усіх куточків світу!

Розмитнення авто в Одесі 

 

Якщо Вас цікавить розмитнення авто в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом