Складські послуги в Одесі

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub надає складські послуги в Одесі для перевалки і зберігання товарів в порту. Наше крите приміщення вміщує в себе більше 8 тис. тонн насипних вантажів і дозволяє незалежно від погодних умов зберігати товари в цілковитій безпеці. Ми маємо величезний стаж навантаження будь-яких типів вантажів і все необхідне для цього обладнання.

 

Складські послуги в Одесі

Складські послуги в Одесі від транспортно-експедиторської компанії Cargohub:

– Прийом контейнерів на складський термінал;

– Прийом транспорту з вантажем замовника;

– Перевантаження товару;

– Оформлення документації та виготовлення необхідних сертифікатів (походження, якості ДХІ і ін.);

– Митне оформлення;

– Здача на термінал;

– Зберігання вантажу;

– Дегазація, фумігація;

– Інші послуги при необхідності.

 

Складські послуги в Одесі

З огляду на те, що склад знаходиться прямо в Одеському порту, здійснення складських послуг стає набагато зручніше і легше. Контейнерний термінал знаходиться в максимальній близькості до приміщення, що дає нам можливість виконувати відправку контейнерів оперативно, без будь-яких затримок. Величезний критий склад є просторим приміщенням, в якому Ваш вантаж буде у повній цілості. Складські послуги в Одесі можуть надаватися як цілим комплексом, так і вибірковими послугами.

 

Також в нашому розпорядженні знаходиться перевалочний комплекс в Одесі, який має різні види вантажно-розвантажувальної техніки: козлові крани, крани на пневмоходу, зернометатели, вилочні навантажувачі, і всю необхідну техніку і умови, щоб здійснити процес перевалки швидко і якісно. Наявність власної залізничної гілки безпосередньо на території, дозволяє здійснювати прийом і відправку вантажів ЖД транспортом. Для швидкої приймання та відвантаження на склад, наш комплекс обладнаний автомобільним перекидачем для приймання пшениці, кукурудзи, сої, ріпаку, ячменю, насіння соняшнику і рампою для перевантаження тарних і штучних вантажів.

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub пропонує Вам якісні складські послуги в Одесі від досвідчених фахівців за доступними тарифами!

складские услуги в одессе

Складські послуги в Одесі

 

Якщо Вас цікавлять складські послуги в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом