Стафіровка вантажів в Одесі

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub готова надати вам послуги стафіровки вантажів в портах Одеси, Іллічівська та Южного. Маючи а розпорядженні найбільші криті склади на їх територіях, ми маємо можливість розмістити велику кількість насипних вантажів. Склади також використовуються для завантаження насипних вантажів, в більшості випадків сільгоспкультур, в контейнери для дальшого експорту. Наша команда володіє безліччю навичок завантаження в контейнери таких культур, як: пшениця, ячмінь, соя, пик, кукурудза, боби, ріпак та інші. Метальники, грейдерні навантажувачі та ін. – в розпорядженні транспортно-експедиторської компанії Cargohub є все необхідне спорядження, тому якісна стафіровка вантажів в Одесі тепер не проблема.

 

Стафіровка вантажів в Одесі

Послуги з стафіровки вантажів в Одесі включають в себе:

– Прийом порожніх контейнерів замовників;

– Прийом залізничного, автомобільного транспорту з вантажем;

– Перевантаження вантажу в контейнер;

– Виробництво щита в контейнері (для навантаження насипних вантажів);

– Установка флексі танків (для наливних вантажів);

– Обробка вантажів (дегазація, фумігація);

– Отримання всіх необхідних сертифікатів (фітосанітарний, ветеринарний і т.д.);

– Митне оформлення;

– Оперативна здача контейнера на термінал;

– Оформлення доручень для завантаження вантажів на судно.

 

Стафіровка вантажів в Одесі

Перевага транспортно-експедиторської компанії Cargohub складається в місцезнаходження складів, завдяки чому взаємодія з контейнерними терміналами Одеси, Іллічівська і Южного проводиться на постійній основі. Це дозволяє нам швидко та оперативно здавати вже загружені контейнери на термінал, не втрачаючи часу. Величезний критий склад дає можливість безперервно працювати над Вашими замовленнями, незважаючи на погодні умови. Стафіровка вантажів в Одесі, починаючи від отримання порожнього контейнера і закінчуючи відправкою повного на експорт – повний цикл послуг від транспортно-експедиторської компанії Cargohub.

 

Потрібні якісні складські послуги з перевалки та зберігання вантажів в найбільших портах України? Стафіровка вантажів в Одесі з транспортно-експедиторською компанією Cargohub – довіртеся професіоналам.

стафировка грузов в одессе

Стафіровка вантажів в Одесі

 

Якщо Вас цікавить стафіровка вантажів в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом