Транспортно-експедиторська компанія Cargohub

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – це компанія, що активно розвивається, сферою діяльності якої є транспортні перевезення і величезний спектр послуг, пов’язаний з ними. Ми здійснюємо перевезення різними видами транспортних засобів: автотранспортом, повітряним, залізничним, а так же морським.

 

Наші співробітники – досвідчені фахівці, які готові допомогти Вам з:

– Морськими перевезеннями через порти Одеси, Іллічівська і Южного;

– Доставкою вантажів авіа, авто, жд і морським транспортом з усього світу в будь-яку точку України;

– Внутрипортовим експедирування вантажів;

– Перевезенням вантажів будь-яких розмірів і форм;

– Перевалкою вантажів;

– Складськими послугами;

– Митними оформленням вантажу;

– Оформленням документації і страховки.

 

Постійно розвиваючись, ми розширюємо свій спектр послуг для більш виграшного положення серед конкурентів. Використання кращих схем і технологій перевезень, а також прагнення до максимального задоволення потреб клієнта, зберігаючи його час і кошти – ось наша мета.

Компанія співпрацює з багатьма світовими контейнерними лініями, завдяки чому перевезення вантажів стають безпечнішими, а час доставки прискорено. Так само, робота з усіма видами вантажів дозволяє підібрати для наших клієнтів оптимальний транспорт, схему перевезення і кращий варіант перевалки.

Нашими співробітниками беруться до уваги всі деталі і нюанси перевезень, а клієнти в будь-який час доби має можливість відстежити місцезнаходження вантажу і його стан.

 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – це команда досвідчених співробітників, які знають свою справу, яким Ви можете довірити всі тонкощі оформлення вантажів, їх розмитнення і своєчасної якісної доставки, і багато що інше. Пріоритет нашої транспортно-експедиторської компанії – виконання замовлень на вищому рівні, надаючи клієнтам високоякісний сервіс, індивідуальний підхід і максимальну швидкість роботи.

 

Нашими фахівцями беруться до уваги всі деталі і нюанси замовлення, а клієнт в будь-який час доби має можливість відстежити місцезнаходження вантажу і його стан. Транспортно-експедиторська компанія Cargohub пропонує широкий спектр послуг з перевезення вантажу не тільки по території України, а й на міжнародному рівні, доставляючи товар з будь-якої точки світу.

 

Якщо Ви цінуєте такі якості як професіоналізм, відповідальність і надійність, Вашим вірним рішенням буде співпраця з транспортно-експедиторською компанією Cargohub!

Чому саме ми?

транспортно-експедиторська компанія cargohub одеса

Кваліфікована команда з великим досвідом роботи в транспортно-експедиторської сфері

транспортно-експедиторська компанія cargohub

Оперативне виконання замовлень, яке дозволяє заощадити час наших клієнтів

транспортно-експедиторська компанія одесса

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, його потребам і тонкощам замовлення

транспортно-експедиторська компанія одеса

Широкий спектр логістичних послуг

транспортно-експедиторська компанія одеса

Висока якість роботи, завдяки чому в нас є постійні кліенти

транспортно-експедиторська компанія каргохаб

Правильна цінова політика