Розмитнення посилок в Одесі 

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub пропонує свої послуги в цій області як перевезення і розмитнення посилок в Одесі. Ми готові прийняти замовлення від фізичної або юридичної особи і доставити, а також розмитнити посилку в Одесі з будь-якої частини світу: Азія, США, Європа і т.д. Наші фахівці оперативно розмитнять Вашу посилку на території України і транспортують його в потрібну точку країни. Оскільки наша компанія має довгий досвід роботи в логістичній сфері, співробітники Cargohub знають всі нюанси даної галузі і не допустять дурних помилок і тривалих затримок в роботі. Ми займаємося усіма необхідними документами на малогабаритний вантаж і простежимо за процесом розмитнення посилки в Одесі від початку до кінця.

 

Розмитнення посилок в Одесі 

Ми пропонуємо розмитнення посилок в Одесі, співпрацюючи з такими доставками, як: TNT, Укрпошта, EMS, InterExpress, Express, DHL, USPS, UPS, Міст Експрес та інші. Найбільша кількість товарів, що приходить даними кур’єрськими службами, транспортується в нашу країну з США, Європи та Китаю. Ми продекларуемо Ваші посилки на території України відповідно до чинних законів.

 

Розмитнення посилок в Одесі 

Відповідно до ч.6 ст.374 Митного кодексу України, при ввезенні на територію нашої держави посилки, вартість якої не перевищує 150 євро, вона підлягає усному декларуванню та проводиться без оплати мита. У тому випадку, якщо вартість товару перевищила позначку 150 євро, оплата мит і декларування (розмитнення посилки) є обов’язковими. Поширюється “правило” 150 євро тільки на один конкретний вантаж, що доставляється на розмитнення, на певний вантажне місце і на одну юридичну / фізичну особу. Ми розбираємося у всіх нюансах митного оформлення і надамо якісні брокерські послуги з розмитнення посилок в Одесі.

 

Розмитнення посилок в Одесі 

Заради економії свого часу і нервів, радимо звернутися в компанію Cargohub. Кожна деталь має значення при розмитненні товару, і наші фахівці допоможуть Вам дійсно швидко і спокійно подолати даний етап перевезення. Ми підбираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаємо будь-яку потрібну інформацію, маємо гнучку цінову політику і володіємо величезним спектром послуг в цій сфері. Cargohub організовує доставку вантажу “від” і “до”, а також гарантує якісне митне оформлення від грамотних фахівців.

Транспортно-експедиторська компанія Cargohub – розмитнення посилок в Одесі від фахівців!

Розмитнення посилок в Одесі 

 

Якщо Вас цікавить розмитнення посилок в Одесі, телефонуйте за номерами:

 

+38 (050) 800-81-84

+38 (073) 800-81-84

 

або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом